viz2Kwartalnik „Echa Polesia” wziął udział w drugiej edycji projektu „PRa лепшае”.viz1

Projekt polega na prezentacji oraz promocji organizacji pozarządowych, inicjatyw obywatelskich, a także innych form działalności, które mają znaczący wpływ na rozwój życia społecznego na Białorusi.

“Gdybyśmy poprosili mieszkańców Mińska lub innych miast Białorusi, by wymienili chociaż kilka nazw organizacji społecznych, podejrzewam, że większości sprawiłoby to spore trudności. Tym niemniej, w naszym kraju w tej chwili działa około 3 tysięcy organizacji zarejestrowanych. Do tego trzeba też dodać inicjatywy, nie wymagające rejestracji bądź te, które nie mogą tego zrobić z innych przyczyn,”- opowiada Julia Rymaszeuskaja, twórca projektu “PRa лепшае”.

“Prа лепшае” daje możliwość wielu wspaniałym inicjatywom, odnaleźć oraz poszerzyć swoje audytorium docelowe, co jest niezmiernie ważne, szczególnie przy braku wystarczającego dostępu do informacji w tej dziedzinie.

Wizytówki, prezentujące kwartalnik „Echa Polesia” wraz z innymi ciekawymi projektami można obejrzeć i zdobyć w Wilnie, Mińsku, Brześciu, Grodnie i Warszawie.

Więcej informacji na stronie: fb.com/Pracounia

Red.

Udostępnij na: