Kochani,

Przybądź nam Miłościwa Pani ku pomocy                                                                Ołtarzew, 2020-12-14

i wyrwij nas z potężnych nieprzyjaciół mocy.

 

To wezwanie z Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, które uczciliśmy 8 grudnia, jest szczególnie aktualne w obecnej sytuacji. Ufamy, że Ona i tym razem pomoże nam pokonać szatańskie ataki na Polskę i Kościół, na ludzi wiernych Bogu, na obrońców życia i rodziny.

Modlimy się o nawrócenie uczestników diabelskich manifestacji proaborcyjnych. Następcy Heroda nienawidzą Chrystusa i zabijają niewinne dzieci. Bezbożne ideologie atakują Polskę, chcą nas zastraszyć i zniewolić. Pod hasłami demokracji i fałszywej praworządności chcą wprowadzić dyktaturę bezprawia.

Trzeba nam modlić się w intencji tych, którzy troszczą się o dobro wspólne narodu, o mądrość i odwagę dla nich, ale też o solidarność narodu z nimi, bo w jedności jest siła.

Nadal żyjemy w atmosferze epidemii wirusów i epidemii strachu. Póki żyjemy, robimy, co możemy, modlimy się i cierpliwie czekamy na lepsze czasy.

Życzę Wam, Kochani, pomimo wszystko, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech radość z ciągłego przychodzenia Pana Jezusa do nas rozpromieni nasze smutki i kłopoty. Przesyłam w załączniku list świąteczny od Pana Jezusa, napisany przez kogoś w Jego imieniu. Jego treść bardzo pasuje do obecnej sytuacji. Otwórzmy nasze serca na miłość Jezusa.

Załączam też modlitwę do Dzieciątka Jezus. Niech On napełni Wasze serca radością i pokojem. Niech razem z Maryją i św. Józefem zamieszka w Waszym domu i błogosławi Wam na cały 2021 rok. Będziemy Go o to prosić śpiewając: „Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą, dom nasz  i majętność całą, i wszystkie wioski z miastami…”

 

Ks. Stanisław Rudziński SAC

Ołtarzew, ul. Kilińskiego 20

05-850 Ożarów Mazowiecki

Tel. 604 059 657

Email: stanrud@wp.pl

Udostępnij na:

Musisz być zalogowany aby komentować Login