Krajoznawcza książka pt. „Moje miasteczko Łuna-Wola”, autorstwa prezesa Oddziału  w Łunnie Leona Karpowicza, została wydana w języku polskim i jest do kupienia na stronie internetowej ridero.ue.

Okładka książki Leona Karpowicza, fot.: ridero.eu

„Książka powstała jako krajobrazowe artykuły o pięknym miasteczku z ciekawą starożytną historią, prawie nieznaną jego mieszkańcom. Zapomniane i na wpół zapomniane wydarzenia związane z miasteczkiem Łuna-Wola ( – red.), stanowią treść książki. Ale nie tylko one. Przecież to, co dzieje się na naszych oczach, po pewnym czasie staje się historią, która nie tylko ma właściwość bycia zapominaną, lecz także bycia zniekształcaną i zmienianą. Dlatego historia jest warta fiksacji przez współcześnie żyjących oraz świadków wydarzeń, które już stały się przeszłością” – czytamy w opisie książki, zamieszczonym na stronie sprzedawcy wydania.

Książka Leona Karpowicza liczy 298 stron i jest dostępna do nabycia w wersjach dla e-booka za zaledwie 2.93 złotych. W wersji drukowanej natomiast tańsze (czarno-białe) wydanie kosztuje 38.36 złotych, a kolorowe – 66.81 złotych.

Gratulujemy prezesowi Oddziału ZPB w Łunnie Leonowi Karpowiczowi wydania historii miasteczka, w którym mieszka, w wersji książkowej i zachęcamy miłośników historii i krajoznawstwa do nabywania pasjonującego dzieła krajoznawczego na stronie ridero.eu.

Za www.znadniemna.pl

Udostępnij na: